Banca de Economii a deschis o reprezentanta în or. Codru

Banca de Economii a deschis o reprezentanta noua în orasul Codru, str. Costiujeni 6/2 (mun. Chisinau). De curând, puteti beneficia de serviciile si produsele bancare oferite de Banca de Economii, chiar aproape de casa: depozite, schimb valutar, transferuri banesti, deservirea cardurilor, achitare servicii comunale si sociale, si altele.

În noua reprezentanta veti gasi o ambianta placuta si un personal profesionist ce va va deservi la un nivel foarte înalt.

Mentionam ca Banca de Economii desfasoara doua campanii promotionale în cadrul carora aveti sansa sa câstigati premii: „Un munte de premii de la Banca de Economii” si „Western Union si Banca de Economii îti rasplatesc fidelitatea”. Pentru a afla mai multe detalii va puteti adresa si la noua reprezentanta a bancii din orasul Codru, (mun. Chisinau) str. Costiujeni 6/2.